top of page

   Sky Sauna

Dizaino studijos Talocci Design, specialiai sukurta įmonei Effegibi. Sauna Sky išsiskiria tarp visų kitų saunų, tačiau išsaugo savo gebėjimą derintis prie bet kokio jūsų interjero.

Nepaprastas durų dekoratyvinis ornamentas simbolizuoja lengvumą ir žaismingumą, o skaidrus stiklas, įrengtas per visą saunos fasado aukštį, pašalina vietos trukūmą ir suteikia laisvės jausmą.

Surenkama sauna Sky, kuri skirta jūsų butui, pagaminta iš išskirtinės medienos – Kanadietiško Hemloko. Šios medienos gydomosios savybės, švelnus pušies kvapas, esant aukštai temperatūrai mediena išliks atvėsusi bei išliks aukščiausios kokybės tekstūros – tai tos priežastys, dėl kurių Effegibi saunos gaminamos būtent iš kanadietiško pušies (Hemlock).

Galimi trys dizainai.

Standartiniai išmatavimai: 200x180xH201 cm

200x150xH201 cm

170x130xH201 cm

130x130xH201 cm

Taip pat galimi individualūs išamatvimai.

Naujas stilingas surenkamos saunos modelis Effegibi Sky Corner, skiriasi nuo kitų saunų originalių kampinių stiklų iš skaidraus stiklo. Kuris pašalina visus stereotipus ir erdvės apribojimo ribas, Sky Corner Sauna atveria naujus laisvės jausmus. Net pačioje mažiausioje Sky Corner saunoje jausitės erdviai ir patogiai.

Dėka universalios stilistinės koncepcijos Sky Corner jūsų namuose taps kaip papildomos interjero dizainas ir susirast harmonija supančioje erdvėje bet kokiame kambaryje – vonios kamabaryje, sporto salėje, miegamajame ar poilsio kambaryje.

bottom of page